czwartek, 23 lutego 2012

KONIEC.

Zapadła OSTATECZNA decyzja . Nie usunę bloga ponieważ mam tu trochę wspomnień . Po prostu  nie będę tu wchodzić, pisać itp.
Dziękuję więc wszystkim obserwatorom,
Dziękuję za 2,328 wyświetleń ,
Dziękuję za 523 komentarzy, 
Dziękuję za wszystko . 

Nie wrócę TU nigdy, a więc jeszcze raz serdecznie dziękuję .

Wszyscy jesteście cudowni !<3
"wszystko się kiedyś zaczyna i kończy"

"Przyjaciel - osoba która jest jak tlen, trzyma cię przy życiu. Bez względu na to gdzie teraz jest, sercem jest zawsze z TOBĄ. Pamiętaj."
żegnam. 
Wasza : Kejti.: *

Gofery ?

Najgorszy dzień w historii tego roku szkolnego przeżyłam. Najgorszy tydzień w historii tego roku szkolnego przeżyłam, gorzej być nie może. Chociaż ?
Moja klasa jeszcze nigdy nie była tak zgrana jak teraz. Wszyscy się włączają do akcji "znajdźmy poprawnego gotowca " , która będzie trwała jeszcze przez następne 2 tygodnie .
Niestety jedyny gotowiec jaki trafiliśmy to z fizyki. Chemia i biologia odpadła.  W sumie fiza była najpotrzebniejsza, a udało mi się ściągnąć cały, niektórzy tak się bali że nawet ich nie wyciągali. Dzisiejszy na biole był pewny na 99,9 % a tu pani daje mi sprawdzian a ja na cały głos - to nie to . Wszyscy wywalili oczy i chórem padło pytanie - kiedy możemy poprawiać ? Dwójka powinna być .
Poza tym dzisiaj wpadło ładne 5+ z geografii , me gusta .
Za tydzień w piątek jedziemy relaksować się na jakiś film, mam nadzieję, że chociaż tym razem nie będę mieć miejscówki na schodach ; /.
Kierunek wycieczki 4-dniowej został zmieniony z Pienin na -------------> MAZURY . Me gusta x2
Po 1. dlatego że w Pieninach byłam . Po 2. dlatego że mi się tam nie podobało . Po 3 jadąc na mazury spędzimy więcej czasu w autokarze, który zawsze jest najlepszą częścią wycieczki (poza noclegami oczywiście )
Przez ten tydzień zaniedbałam trochę wasze blogi, spróbuję to nadrobić w najbliższym czasie.Marzą mi się teraz gofery z wielką porcją śmietany + gorąca czekolada i muzyka, więc idę realizować moje plany . Gut baj : )

niedziela, 19 lutego 2012

Czasem tak po prostu brakuje mi niektórych ludzi .

Niedziela jak każda inna. Standardowo, zamiast się uczyć relaksuję się na gg z moją P.
Muszę sie jakoś wziąć w garść bo trudne dwa tygodnie przede mną. A może trzy? Nawet nie chce mi się o tym myśleć . Dopada mnie brak weny na pisanie tu czegokolwiek. W nocy mam przeważnie jakieś przebłyski więc będę je zapisywać gdzieś .
Nie lubie, nienawidzę wręcz jak ktoś mi wciska kity. Chociaż  dość ciekawie jest znać prawdę a słuchać tych wszystkich kłamstw które mówi nam dosłownie każdy. Wiele rzeczy ludzie robią dla 'szpanu', żeby w jakiś sposób zabłysnąć . Nie rozumiem tego po prostu. Wolę być jakimś samotnikiem, wyrzutkiem społecznym, ale oby byc sobą, a nie udawać kogoś kim nie jestem. Komuś coś we mnie nie pasuje ? To tylko i wyłącznie jego problem. Nie mam zamiaru się zmieniać dla nikogo. Jestem, jaka jestem, AMEN .
Myślałam niedawno o 'nagraniu' jakiegoś coveru, żeby poznać opinię ludzi i wgl , co wy na to ?
Jakieś propozycje piosenek ? Mam jedną upatrzoną, ale chciałabym zobaczyć wasze sugestie.